Peró Gáz T17SZR22 szerelősín védőszekrény nélküli fali mérőállomáshoz, gázmérő nélkül, 1" x 22mm
Cikkszám:
83
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Nincs raktáron!
Szállítási díj
MPL futárszolgálat
PostaPont
Posta Csomagautomata
GLS házhozszállítás
GLS csomagpont
GLS XXL szállítás (emeletre és lakásba szállítással)
Részletes információk
Rendeltetés
Szerkezeti felépítés
A szerkezet főbb részei a szerelősín, kilépő és belépő oldali fejcső (burkolat nélkül).
A szerelősín 2,0 / 3,0 mm-es minőségi acéllemezből készült hajlított tartó, amely 2 / 4 db kör vagy ovális furaton keresztül állványcsavar, tipli segítségével erősíthető a falszerkezethez. A szerelősín 2 mm-es részt biztosít a fal és a sín között, így lehetővé teszi a védőburkolat esetleges igény szerinti utólagos elhelyezését, mivel ebbe a résbe illeszkedhet a védőszekrény tetején kialakított hajlított perem. A szerelősínen kialakított további négy kör vagy ovális furaton keresztül csavarkötéssel rögzíthető a gázmérőhöz csatlakozó fejcsövek. A furatokra ráhagyott hézag biztosítja a játékot a mérőkötés feszültségmentes kialakításához. A szerkezet felületvédelme foszfátozás, zsírtalanítás után alapozó és zománcfestéssel alkalmazzuk.
Fejcső kialakítás és anyaghasználat
Gyártás és minőségellenőrzés
A hegesztett kötéseket védőgázas, fogyóhuzalos hegesztési technológia alkalmazásával készül.
A termék minőségének ellenőrzése gyártásközi- és végellenőrzéses vizsgálati módszerrel történik.
Műszaki adatok
  • Beépíthető gázmérő: G4, A=250 mm, G5/4"
  • Belépő oldal: 1"
  • Kilépő oldal: 22 mm réz
Műszaki adatok
Gyártó:
Cikkszám:
83
Kialakítás:
Belépő oldal:
Felül, R1" menet
Kilépő oldal:
Felül, 22x1,5 mm réz