KD226001400
5.0
CONCEPT egyenes törölközőszárító radiátor, 600 x 1400 mm
Raktáron
Becsült szállítási dátum: 2026.05.19
Garancia idő: 5 év
Szállítási díj
MPL futárszolgálat
GLS házhozszállítás
GLS XXL szállítás (emeletre és lakásba szállítással)
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletes információk
ESZTÉTIKA, HIGIÉNIA, KÉNYELEM
KOMBINÁLHATÓ BEKÖTÉS
TERMÉK JELLEMZŐI
  • Kiváló minőségű acél alapanyag
  • Maximális üzemi nyomás 10 bar
  • A tartó és a légtelenítő tartozék
  • Alapszín a RAL9016 fehér,
  • Radiátor csatlakozás: 4xG1/2” belső menet
  • Függőleges profil: D profil (35x 41mm)
  • Vízszintes profil: egyenes illetve hajlított cső 22 mm átmérővel
ÜZEMELTETÉSI MÓDOK
  • Közpon fűtési rendszerre csatlakoztatva
  • Elektromos fűtőbetéel felszerelve önállóan működtetve (működési teljesítmény: 300W, 600W, 900W)
Műszaki adatok
Gyártó:
Cikkszám:
KD226001400
Kialakítás:
Méret:
Maximális nyomás fűtés:
10 bar
Fűtési csonkok mérete:
4 x 1/2"
Vízszintes csövek mérete:
22 mm
Vízszintes csövek száma:
27 db
Kötéstávolság (mm):
558 mm
Fűtési teljesítmény 90/70 °C:
913 W
Magasság:
140 cm
Mélység:
3,5 cm
Szélesség:
60 cm
Tömeg:
12 kg/db
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Letölthető dokumentumok
Vélemények
5.0
2 vélemény alapján
5
MÉG NEM ÍRT VÉLEMÉNYT A TERMÉKRŐL?
Véleményt írok
Surján Attila
Igazolt vásárlás
Szép, dizájnos. Nagyon jól melegít. Mindenkinek ajánlom.
Jónás Marietta
Igazolt vásárlás
Kiváló minőségű terméket vásároltam.