H-MHAV12WD2RN8
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Ingyen szállítás!
CONCEPT Split levegő víz hőszivattyú kültéri egység, 12 kW
Nincs raktáron!
Garancia idő: 3 év
Szállítási díj
MPL futárszolgálat
ingyenes
Kiegészítő termékek
Betöltés...
Részletes információk
Költséghatékony megoldás: Concept hőszivattyú
A hőszivattyú hűt és fűt
Ez a típusu hőszivattyú kültéri egység a H-HBA160CDS30GN8​ beltéri egységgel kompatibilis!
Mit jelent a COP érték?
COP = Teljesítmény együttható
Hőszivattyús berendezések fűtési hatékonyságát írja le. A COP érték az adott fűtési teljesítmény előállításához szükséges elektromos energia arányát fejezik ki. Tehát ha egy víz levegő hőszivattyú COP értéke 5.0, akkor az azt jelenti, hogy 5 kW hőt termelt 1kW elektromos energiából. Minél magasabb a COP érték, annál energiahatékonyabb a hőszivattyú.
Hőszivattyú jellemzői
  • Meglévő, vagy új fűtési rendszerbe egyaránt illeszthető kivitel
  • SCOP 4,6 felett
  • Rendszer szivattyú indítása
  • Zónavezérlés esetén gyűjtött vezérlőjel fogadása
  • Cirkulációs szivattyú indítása
  • Fűtés, hűtés, HMV készítés
Műszaki adatok
Gyártó:
Cikkszám:
H-MHAV12WD2RN8
Kialakítás:
Hálózati feszültség:
400 V
Teljesítmény:
12 kW
Maximális áramerősség fázisonként / egyfázis (A):
3 x 14
Használat:
Víz, Fűtés, Hűtés
Hűtőközeg típusa:
R32
Működési tartomány (hűtés):
-5C° / +43C°
Működési tartomány (fűtés):
-25C° / +35C°
Hűtőközeg töltet (kg):
1.84
Hangteljesítményszint dB (A):
64
Fűtőteljesítmény +7°C (35°C fűtővíznél) :
12.1 kW
10 kW
COP +7°C (35°C fűtővíznél):
4.95
COP -7°C (35°C fűtővíznél):
3
Energiaosztály fűtés 35°C / 55°C: