SAUNIER DUVAL Thema Classic C18/24-LC/1 (H-HU) fali kéményes kombi gázkazán, 20 kW
Cikkszám:
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Ingyen szállítás!
SAUNIER DUVAL Thema Classic C18/24-LC/1 (H-HU) fali kéményes kombi gázkazán, 20 kW SAUNIER DUVAL Thema Classic C18/24-LC/1 (H-HU) fali kéményes kombi gázkazán, 20 kW
Ez a típusú készülék nem kondenzációs kazán!
Kondenzációs kazánokat erre a linkre kattintva tudja megnézni.
Raktáron
Becsült szállítási dátum: 2026.05.20
Garancia idő: 3 év
Szállítási díj
MPL futárszolgálat
ingyenes
GLS házhozszállítás
GLS XXL szállítás (emeletre és lakásba szállítással)
Kiegészítő termékek
Betöltés...
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletes információk
SAUNIER DUVAL Thema Classic C18 Kéményes kombi kazán új köntösben
Új verzióban jelent meg a legújabb ErP követelményeket is teljesítő Themaclassic C18/24 készülék, 24 kW névleges teljesítménnyel. Az alacsony NOx-kibocsátás tekintetében, ez a készülék teljes mértékben megfelel az Erp-rendelet által a 2018. szeptemberétől hatályos szigorú korlátozásoknak és 3X kevesebb károsanyag kibocsájtással rendelkezik, mint az elődmodellje.
Tökéletes használati melegvíz komfort
  • tökéletes vízhőmérséklet stabilitás
  • a kombi készülékeknél a használati melegvízellátás időben korlátlan
  • HMV előállítás külső (lemezes) hőcserélővel
 Gazdaságos gázenergia felhasználás
  • folyamatos teljesítményszabályozás (lángmoduláció)
  • ionizációs égésbiztosítás (nincs őrláng)
  • ismételt gyújtás késleltetése
  • beépített időjáráskövető szabályzó
Biztonságos működés
  • elektromos védettsége révén (IPX4D) fürdőszobába is elhelyezhető
 Szerelő és szervizbarát kivitel
  • kis méret
  • könnyen elhelyezhető, telepíthető
  • a kéményes kivitel 130 mm-es kéménybe köthető
  • áttekinthető felépítés, gyors alkatrészcsere lehetőség
Egyszerű kezelhetőség
  • a kezelőszervek ergonómiailag tervezettek,
  • a begyújtási és szabályozási funkciók könnyen áttekinthetők, kezelésük egyszerű
  • gyors hibamegállapítás
  • digitális kijelzés
Műszaki adatok
Gyártó:
Kazán típusa:
Cikkszám:
Energiahatékonysági osztály:
C
Hálózati feszültség:
230 V
Védettségi osztály:
IPX4D
Fűtési tágulási tartály űrtartalma:
7 l
Fűtési előremenő tartomány:
35-83 C°
HMV hőmérséklet tartomány:
35-60 C°
Maximális nyomás fűtés:
3 bar
Maximális nyomás HMV:
10 bar
Névleges HMV hőterhelés:
24 kW
NOx kibocsátás kategória EN 483:
6 osztály
Csökkentett fűtési hőteljesítmény:
9,5 kW
Maximális fűtési hőteljesítmény:
20 kW
Égéstermék elvezető cső átmérője:
130 mm
Vízmelegítés energiahatékonysági osztály:
B
Csapolási profil:
XL
Gázfogyasztás maximális teljesítménynél:
2,82 m3/h
Maximális HMV vízhozam (ΔT30°C):
11,5 l/perc
Magasság:
74 cm
Mélység:
31 cm
Szélesség:
41 cm
Tömeg:
30 kg/db
Letölthető dokumentumok
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!